Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus Ceramic 43% 0,7L (holá fľaša)

33,95 

Katalógové číslo: 5391530350488

Popis

,,Zvedavá myseľ“ sa vydala pozdĺž 41. severnej rovnobežky cez azúrové vody okolo Stredozemného mora. Putovanie po hrboľatých hájoch doviedlo P. J. do rustikálnej sardínskej vidieckej dediny Siniscola.

Miestni mu predstavili vzácnu „Sa pompia“ alebo ,,citrus monstruosa“, ktorý sa vyskytuje iba na Sardínii. P. J. začal odhaľovať ako by sa náznaky tohto jedinečne voňavého a úplne nezvyčajného pomaranča a grapefruitu spájali s exotickými orientálnymi vôňami a tajomným záverom írskeho ginu Drumshanbo.

Tento osviežujúci doplnok je pomaly ručne destilovaný v stredovekých destilačných prístrojoch z medi. Recept kombinuje 8 destilovaných látok a 4 parou nasiaknuté rastlinné látky zozbierané na ceste P. J. Rigneyho po svete.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus Ceramic 43% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus Ceramic 43% 0,7L (holá fľaša) je 33.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus Ceramic 43% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus Ceramic 43% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391530350488.

Produkt Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with Sardinian Citrus Ceramic 43% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii