Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with California Orange Citrus 43% 0.7L (čistá fľaša)

29,95 

Katalógové číslo: 5391530350556

Popis

Počas jednej z mnohých ciest P. J. Rigneyho ho jeho dobrodružstvá priviedli na slnkom pobozkané západné pobrežie Spojených štátov amerických, severne od zálivu San Francisco.

Miestni ľudia mu predstavili veľké množstvo unikátnych kalifornských pomarančov. P. J. okamžite videl ako sa tento jasný a farebný výbuch čerstvého kalifornského pomarančového citrusu spája s exotickými vrstvami sviežich citrusov, orientálnych byliniek a čaju Gunpowder.

Gin je pomaly ručne destilovaný v stredovekých medených kotlíkových destilačných prístrojoch v The Shed Distillery. Recept kombinuje 8 destilovaných látok a 4 parou napustené rastlinné látky. Z tohto kuriózneho zážitku autentickej Ameriky sa zrodil takýto osviežujúci unikát.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with California Orange Citrus 43% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with California Orange Citrus 43% 0.7L (čistá fľaša) je 29.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with California Orange Citrus 43% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with California Orange Citrus 43% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5391530350556.

Produkt Drumshanbo Gunpowder Irish Gin with California Orange Citrus 43% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii