Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové baleni es ploskačkou)

53,45 

Katalógové číslo: 4809015157916

Popis

Vyrobený z ,,čierneho zlata“ (melasového rumu), dozrieva niekoľko rokov v sudoch z amerického dubu na úpätí hory Kanalon a potom sa zmieša pre bohatú a hladkú chuť.

Farba pripomína jantár. Nádherne výrazná vôňa so silnými tónmi vanilky a nádychom citrusov a sladkého dubu. Chuť je hladká a plná s jemnými tónmi vanilky, medu a ovocia. Záver je dlhý a silný s nádychom korenistého dubu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové baleni es ploskačkou)

Cena za Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové baleni es ploskačkou) je 53.45 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové baleni es ploskačkou) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové baleni es ploskačkou) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4809015157916.

Produkt Don Papa Baroko 40% 0,7L (darčekové baleni es ploskačkou) nájdete v kategórii