Dom Pérignon Vintage 2010 Brut 12.5% 1.5L (čistá fľaša)

498,95 

Katalógové číslo: 3185370702123

Popis

Ročník 2010 – zima bola tuhá, jar suchá a neskorá. Po mimoriadne slnečnom desaťročí bola takáto sviežosť prekvapivá. Leto bolo horúce, nie však úplne. Potom dva dni obrovských dažďov a len za pár dní sa na hrozne, hlavne na pinot noir, vyvinula pleseň (botrytída). To spustilo preteky s časom. Hrozno ešte nebolo úplne zrelé, ale bolo treba rýchlo rozhodnúť. Dom Pérignon nasadil všetky svoje zdroje na sledovanie presnej mapy vymedzujúcej zrelosť a zdravotný stav každej parcely vo svojich viniciach. Počítala sa každá minúta. Toto odborné videnie situácie dávalo možnosť záchrany výborných pozemkov hrozna pinot noir. Výzva bola splnená, Dom Pérignon vyhlásil ročník doslova za „zachránený z vôd“. Dom Pérignon Vintage 2010 – ovocie intuície a majstrovstva.

V jeho vôni žiari svetelná sladkosť tropického ovocia – zeleného manga, melónu, ananásu. Potom ustúpi striedmejším tónom – štipke pomarančovej kôry akoby zahmlenej mandarínkou. Víno dýcha a odhaľuje svoju sviežosť. Kvitnutie po daždi. Dojem pivónie, jazmínu a orgovánu. Chuť vína ,,vnucuje“ svoju bohatú prítomnosť, je plné a masívne. Prevláda svieži aromatický pocit. Cítiť koreniny a korenie. Energia je udržiavaná do iskrivého slaného záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dom Pérignon Vintage 2010 Brut 12.5% 1.5L (čistá fľaša)

Cena za Dom Pérignon Vintage 2010 Brut 12.5% 1.5L (čistá fľaša) je 498.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dom Pérignon Vintage 2010 Brut 12.5% 1.5L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dom Pérignon Vintage 2010 Brut 12.5% 1.5L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3185370702123.

Produkt Dom Pérignon Vintage 2010 Brut 12.5% 1.5L (čistá fľaša) nájdete v kategórii