Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón)

112,95 

Katalógové číslo: 5902670847341 Kategórie: ,
Výrobca: Dictador rum

Popis

Dictador Párrafo je limitovaná edícia ročníkových rumov vybraných a vytvorených osobne majstrom menom Hernan Parra – Dictador Master Blender. Tento kus dlhoročnej práce priniesol ,,ovocie“ v podobe kolekcie vynikajúcich rumov zrejúcich v ,,americkom dube“ dokončených v sudoch po ,,sherry“ a ,,portskom“. Vynikajúca kvalita tejto série je dôkazom remeselnej zručnosti rodiny Parra a ich generačných skúseností.

Vo vôni spočiatku cítiť arómy tmavej čokolády, melasového karamelu a starého dreva. Následne vystúpia arómy kandizovaného zázvoru, škorice, nového korenia a čerstvej vanilky. V chuti cítiť výrazné tóny kože, santalového dreva a červených jabĺk s nádychom ananásu, medu a kávy na konci. Polosladký a dlhý záver prekvapí tónmi jahôd, dubového korenia a vanilky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón)

Cena za Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón) je 112.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847341.

Produkt Dictador Parrafo 1 1999 Borbón 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Rum Nation Rare Rums Versailles 30 Y.O., GIFT, Espero Dos Continentes, GIFT, Havana Club Selección de Maestros 45% 0,7l (kartón), Don Papa Sherry Cask Finish 45% 0,7L (tuba)

Sladký rum - Sladký rum je nápoj, ktorý skrýva v sebe sladkú chuť karamelu a vanilky. Jeho vôňa láka k ochutnaniu a jeho jemnosť sa rozlieva po celej ústnej dutine. Sladký rum je ideálny pre tých, ktorí si radi doprajú sladké, ale zároveň si užijú aj jemné alkoholické potešenie. Tento nápoj je vynikajúci… Podobné produkty: Pampero Añejo Blanco 37.5% 1.0L (čistá fľaša), Cihuatán Solera 8 Gran Reserva 40% 0,7L (kartón), Millonario XO 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Kirk and Sweeney Gran Reserva Superior 40% 0,7L (čistá fľaša)