Dictador 2 Masters Chateau d’Arche 1979 41% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

896,15 

Katalógové číslo: 5902670847006 Kategória:
Výrobca: Dictador rum

Popis


,,Dictador 2 Masters“

Už viac ako 40 rokov Dictador starostlivo zdokonaľoval umenie výroby rumu podľa rodinných receptov a techník. Teraz je čas, aby tento rum staršej generácie našiel cestu do dielní niektorých z najvýznamnejších umelcov duchovných svetov – umelcov, ktorí odborne vyrábajú rôzne kategórie alkoholu najkrajším spôsobom, ktorý si možno predstaviť.
 
Každý z týchto umelcov bol starostlivo vybraný tak, aby reprezentoval svoju vlastnú kategóriu alkoholu, založenú na remeselnej výrobe, ktorá je neporovnateľná, výnimočná a bezkonkurenčná. Každý pozvaný umelec dostal vo svojej doméne špeciálne vybrané sudy rumu Dictador a mal pokračovať v jedinečnom procese zrenia v inej pivnici, na inom kontinente a podľa odbornosti majstra pivnice.

Dictador single vintage cask rum z roku 1979 zrel v ,,Port Cask“ sudoch a potom bol odoslaný do francúzskeho Chateau D`Arche, kde dozrieval ďalších 34 mesiacov v sude z amerického dubu  ,,Quintessence“.

Má krásnu farbu pripomínajúcu mahagón s rubínovým odleskom. Vo vôni najprv cítiť, ako sa prelínajú tóny čokolády, pomarančov a sliviek, ktoré sa rozvinú do vanilky s jemným závanom zázvoru a kože. V chuti cítiť najprv ,,Crêpe Suzette“ (francúzsky dezert), po ktorom nasleduje sladkosť mandarínok a tóny červeného jablka. Potom náhle zemité tóny dodávajúce komplexnosť, po ktorých nasleduje sladký hroznový podtón, ktorý opäť pozdvihne chuť – vyvážená rovnováha medzi sladkosťou a zemitosťou. V závere zaoblené tóny kandizovanej pomarančovej kôry a plátkov hrušiek spojené s nádychom zadymeného dubu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dictador 2 Masters Chateau d’Arche 1979 41% 0,7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Dictador 2 Masters Chateau d’Arche 1979 41% 0,7L (darčekové balenie kazeta) je 896.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dictador 2 Masters Chateau d’Arche 1979 41% 0,7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dictador 2 Masters Chateau d’Arche 1979 41% 0,7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5902670847006.

Produkt Dictador 2 Masters Chateau d’Arche 1979 41% 0,7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii

Darčekové balenie alkoholu - Kategória Darčekové balenie alkoholu ponúka rôzne druhy darčekových balení s alkoholom. Môžu to byť špeciálne balenia s rôznymi druhmi alkoholu, ako je víno, whisky, rum, tatranský čaj, vodku a iné druhy alkoholu. V tejto kategórii môžu byť tiež darčekové balenia s rôznymi druhmi nápojov, ako je pivo, cider, cider s ovocím, sekt a iné. Môžu to byť tiež… Podobné produkty: Hennessy XO 40% 0.7L (darčekové balenie s klieštami na ľad), Speyburn 10YO 46% 1,0L (kartón), Dictador 2 Masters Royal Tokaji 1982 44% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Bacoo 7YO RUM 40% 0.7L (darčekové balenie s pohárom)