Demänovka Blackcurrant 30% 0.7L (čistá fľaša)

11,95 

Katalógové číslo: 8586019222296

Popis

Osviežujúci zážitok s jemným dotykom bylín a medu.

Oproti tradičnej chuti Demänovky má sladkú, lahodnú a ovocnú chuť vďaka prírodnému koncentrátu z čiernej ríbezle. Použitie čiernych ríbezlí dodáva tomuto bylinnému likéru výraznú tmavobordovú farbu a jemnejšiu chuť.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Demänovka Blackcurrant 30% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Demänovka Blackcurrant 30% 0.7L (čistá fľaša) je 11.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Demänovka Blackcurrant 30% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Demänovka Blackcurrant 30% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8586019222296.

Produkt Demänovka Blackcurrant 30% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii