Del Maguey Crema de Mezcal 40% 0,7L (čistá fľaša)

57,95 

Katalógové číslo: 618397020015

Popis

Tradičný unikát vyrobený v odľahlých oaxackých horách. Crema de Mezcal je kombináciou 10 % Miel de Maguey (sirup z pečeného agáve) a 90 % Del Maguey Mezcal San Luis del Rio (dvakrát destilovaný zo 100 % zrelého agáve Espadin – vyrába sa tradične – starobylým remeselným spôsobom starým vyše 400 rokov).

Crema de Mezcal má vôňu pečeného ,,maguey“ s vanilkou a hruškou. Cítiť v ňom krémové mandle, jablko, kávu, ananásovú chuť a dlhý sladký dymový pomarančový záver.

Usadeniny agávového sirupu vo fľaši sú normálne. Keď k tomu dôjde, pretrepte fľašu, kým sa znova nezmieša.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Del Maguey Crema de Mezcal 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Del Maguey Crema de Mezcal 40% 0,7L (čistá fľaša) je 57.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Del Maguey Crema de Mezcal 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Del Maguey Crema de Mezcal 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 618397020015.

Produkt Del Maguey Crema de Mezcal 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii