Danzka 40% 1l (holá fľaša)

16,55 

Katalógové číslo: 5788686123514 Kategória:

Popis

 
Niektoré značky vodky získavajú lieh zo škrobu extrahovaného zo zemiakov, melasy alebo vedľajších produktov z mlynárskeho priemyslu. Ale DANZKA Original je vyrobená iba zo 100% celozrnných výrobkov. To zaručuje, že poznáme a kontrolujeme suroviny od prírody až po spotrebiteľa. Použitie celozrnných výrobkov zaručuje vodke oveľa komplexnejšiu chuť a vôňu. Dlhoročné skúsenosti dokázali, že celozrnné produkty sú najlepším základom pre hladkú a vyváženú prémiovú vodku. Dávame pýchu kvalite a pre DANZKA Original vyberáme iba najkvalitnejšie celozrnné produkty.
 
Jemná, vyvážená vodka, jemná a čistá s neporovnateľnou bohatou chuťou. Slúži ako perfektný základ do kokteilu alebo priamo pre čistý pôžitok. Toto je konečný „passe-partout“ vodky… perfektne sa zmieša so všetkými možnými mixérmi, nikdy neprekonáva, ale vždy dopĺňa. Bude žiariť v klasických koktailoch aj v súčasnejších kreáciách.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Danzka 40% 1l (holá fľaša)

Cena za Danzka 40% 1l (holá fľaša) je 16.55 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Danzka 40% 1l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Danzka 40% 1l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5788686123514.

Produkt Danzka 40% 1l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Finlandia Nordic Berries 37.5% 1L (holá fľaša), Potocki Vodka 40% 0,7l (tuba), Nemiroff Delikat 40% 1,0L (čistá fľaša), Mini finlandia Vodka 40% 0.05L (holá fľaša)