Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark 43% 0,7L (tuba)

149,95 

Katalógové číslo: 5000267173757

Popis

Odolnosť, sila a schopnosť rodu Stark prosperovať v tých najintenzívnejších situáciách sú výrazne ovplyvnené mrazivými teplotami Zimohradu.

Dalwhinnie, známa tým, že má jeden z najvyššie položených liehovarov v celom Škótsku, je studená a odľahlá. Podobne ako sever, kde sa nachádza rod Stark – vďaka tomu tvoria ikonický pár. Extrémne podmienky sú zodpovedné za formovanie charakteristickej medovej sladkosti a korenistej hrejivosti Dalwhinnie Winter’s Frost.

Whisky žiarivej svetlozlatej farby. V jej vôni sa rozplýva jedinečný kvetinový, vresový a medový charakter. Chuť začína tónmi medovej sladkosti a sviežich fíg. V závere sa prejaví lahodná sladovosť a bohaté tóny ovocného koláča.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark 43% 0,7L (tuba)

Cena za Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark 43% 0,7L (tuba) je 149.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark 43% 0,7L (tuba) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark 43% 0,7L (tuba) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5000267173757.

Produkt Dalwhinnie Winter’s Frost Game of Thrones House Stark 43% 0,7L (tuba) nájdete v kategórii