Cubaney 25 Solera Tesoro 38% 0,7L

40,00 

Katalógové číslo: 7466871100295

Popis

POŠKODENÁ KRABIČKA !!!

Cubaney Tesoro je 25-ročný rum, pochádzajúci z Dominánskej republiky, ktorý sa vyrába tradičnou kubánskou metódou solera. Zreje v sudoch po americkom bourbone a francúzskych sudoch po víne. Má tmavočerešňovú farbu s rubínovými odleskami.Je to veľmi sofistikovaný, ľahko lahodný a jemný rum, ktorý dosahuje dokonalú guľatosť pretrvávajúcich chutí.Jeho aróma je plná sladkých tónov čokolády, vanilky, karamalu, medu a ovocia. Chuť je zaoblená a vyvážená, celkovo sladkastá s ovocnou príchuťou a stopami vanilky a mandlí, ktoré sa prelínajú s tónmi  pečiva a dubu. Záver je jemný a dlhotrvajúci.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Cubaney 25 Solera Tesoro 38% 0,7L

Cena za Cubaney 25 Solera Tesoro 38% 0,7L je 40 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Cubaney 25 Solera Tesoro 38% 0,7L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Cubaney 25 Solera Tesoro 38% 0,7L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7466871100295.

Produkt Cubaney 25 Solera Tesoro 38% 0,7L nájdete v kategórii