Compañero Elixir Extra 47% 0,7L (čistá fľaša)

31,30 

Katalógové číslo: 5712718005868

Popis

Experimentálny mix dvoch najobľúbenejších Compañero definuje túto limitovanú edíciu – Compañero Elixir Extra. Klasický jamajský rum a tropické príchute zrelých pomarančov a čerstvého kokosu v kombinácii s vynikajúcou čokoládovou príchuťou vďaka tomu, že rum z Panamy je dochutený kakaom. Jedinečný zážitok, ktorý vám poskytne veľkú komplexnosť s hladkým a sladkým záverom – dokonalé priateľstvo.

Vznik tohto unikátu popisuje tento príbeh: „Pred niekoľkými rokmi na festivale rumu sme mali klienta, ktorý ochutnal náš Compañero Elixir Orange a Compañero Extra Anejo, po ochutnaní oboch vzali 2 poháre a naliali ich dohromady, odozva bola úžasná! Sami sme ho vyskúšali a všetci sme ho milovali, takže sa odvtedy stal základom na všetkých festivaloch a ochutnávkach, ktoré ľuďom vždy odporúčame ochutnať najskôr vedľa seba a potom ich pol na pol zmiešať a spojiť tmavú čokoládu s pomarančom a kokos. Tento rok sme sa rozhodli urobiť to oficiálne! Zmes sme pre vás pripravili ako jednorazovú limitovanú edíciu 9 778 fliaš pre celý svet. Ideálna príležitosť predstaviť to klientom a ukázať im skutočný význam Compañero,“ tvrdí výrobca.

Explózia vôní – kakao, pomarančový kvet, mliečna čokoláda a jemný tón praženého duba. Príjemná a dobre vyvážená hra chutí so sviežimi pomarančmi a tmavou čokoládou s jemne mätovým nádychom. Sladkosť pomarančového likéru je dobre integrovaná a vytvára hladký a jemný záver, ktorý trvá veľmi dlho.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Compañero Elixir Extra 47% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Compañero Elixir Extra 47% 0,7L (čistá fľaša) je 31.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Compañero Elixir Extra 47% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Compañero Elixir Extra 47% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712718005868.

Produkt Compañero Elixir Extra 47% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii