Clase Azul Tequila Reposado Kosher 100% Agave – Keramika 40% 0.7L

263,95 

Katalógové číslo: 1230000130011

Popis

Symbol mexickej tradície a kultúry. Jedinečná a neporovnateľná ultraprémiová reposado tequila vyrobená z pomaly varenej 100 % Blue Weber Agave.

Majstrovsky dozrieva osem mesiacov v sudoch po americkej whisky, čo jej dodáva jedinečnú príchuť lieskových orieškov a vanilky a zároveň výnimočne hladký záver. Jej ,,fľaša“ je najuznávanejšou ikonou s výrazným dizajnom maľovaným v kobaltovej modrej. Krásna keramická karafa je vyrobená a maľovaná ručne mexickými remeselníkmi – vďaka čomu je každá jedinečným umeleckým kúskom. Kúzlo presahujúce výnimočnú kvalitu tejto tequily.

Spočiatku očarí zlatá farba s jasnými žltými odleskami. Vo vôni sa objavujú arómy agávového sirupu, vanilky, kandizovanej pomarančovej kôry, amerického dubu, ľahké tóny škorice a banánu. V chuti vystúpujú tóny lieskovcov, vanilky, klinčekov, škorice a jemný nádych agávového sirupu.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Clase Azul Tequila Reposado Kosher 100% Agave – Keramika 40% 0.7L

Cena za Clase Azul Tequila Reposado Kosher 100% Agave – Keramika 40% 0.7L je 263.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Clase Azul Tequila Reposado Kosher 100% Agave – Keramika 40% 0.7L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Clase Azul Tequila Reposado Kosher 100% Agave – Keramika 40% 0.7L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 1230000130011.

Produkt Clase Azul Tequila Reposado Kosher 100% Agave – Keramika 40% 0.7L nájdete v kategórii