Clase Azul Tequila Plata Kosher 100% Agave 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

174,95 

Katalógové číslo: 812400495474

Popis

Táto tequila je verným zobrazením agávy. Jasná, žiarivá, svieža. Remeselné spracovanie vytvára hladké neodolateľné tóny s nádychom sladkosti.

Má čistú svetlú farbu so striebornými odleskami. Ľahké až stredné telo. Jej vôňa oplýva sviežim pomarančom, citrónovou trávou a mätou. Nasledujú náznaky vanilky, zeleného jablka a zeleného čaju. V chuti dominuje vanilka, meyer citrón, čerstvá mäta a nádych zelenej guavy.

Ideálne je vychutnať si ju čistú. Je vznešeným zážitkom pre zmysly. Hodí sa k bielej rybe marinovanej s citrusmi, k čerstvým syrom (panela, mozzarella), ku niektorým vyzretým syrom ako Grana Padano (so cherry paradajkami a chimichurri – koriander, oregano a bazalka) a ku zrelým jahodám s bielou čokoládou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Clase Azul Tequila Plata Kosher 100% Agave 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta)

Cena za Clase Azul Tequila Plata Kosher 100% Agave 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) je 174.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Clase Azul Tequila Plata Kosher 100% Agave 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Clase Azul Tequila Plata Kosher 100% Agave 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 812400495474.

Produkt Clase Azul Tequila Plata Kosher 100% Agave 40% 0.7L (darčekové balenie kazeta) nájdete v kategórii