Chartreuse Jaune 43% 0,7L (čistá fľaša)

59,95 

Katalógové číslo: 3023480140704

Popis

Tento ,,žltý“ (vo francúzštine ,,jaune“) likér, vytvorený v roku 1840, bol inšpirovaný receptom ,,Elixir Végétal“. Bol taký populárny, že otec Garnier, vtedajší právnik zodpovedný za likéry, sa ho následne rozhodol oficiálne pomenovať Chartreuse Jaune.

Vyznačuje sa svojou sladkosťou, korenistými vôňami a prirodzenou farbou zo 130 rastlín, kvetov, kôry, koreňov a korenia – jeho výroba je výrazne odlišná od Chartreuse Verte.

Likér krásnej intenzívnej žltej farby. Vo vôni je cítiť svieže a korenisté arómy bylín. Jemná chuť oplýva hlavne tónmi kurkumy, citrusov a anízu. Záver je dlhotrvajúci a vystupujú v ňom kvetinové tóny.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chartreuse Jaune 43% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Chartreuse Jaune 43% 0,7L (čistá fľaša) je 59.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chartreuse Jaune 43% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chartreuse Jaune 43% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3023480140704.

Produkt Chartreuse Jaune 43% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii