Chairman’s Reserve The Forgotten Casks 40% 0.7L (kartón)

39,30 

Katalógové číslo: 786992210121

Popis

Extra starý rum vytvorený tak, aby napodobňoval rum nájdený v pôvodných zabudnutých sudoch President’s Reserve, ktoré sa zachovali pred strašným požiarom v St. Lucia Distillers 2. mája 2007. Pivničný majster bol nútený nájsť nezvyčajný úložný priestor pre svoje sudy s rumom počas sanácie liehovaru. V tomto čase zmätku boli tieto sudy nesprávne umiestnené. Výsledkom týchto „zabudnutých sudov“ bol rum, ktorý bol príliš starý na pôvodnú zmes President’s Reserve, takže sa rozhodlo, že tento rum bude vydaný samostatne a bol prijatý s celosvetovým ohlasom.

Zmes obsahuje rumy vyrobené v destilačných prístrojoch ,,pot-still“ a ,,coffey“. Pri výrobe sa používa pôvodná receptúra ako pri President’s Reserve, no zmes po zmiešaní ešte dozrieva – ďalšie 3 roky v sudoch po bourbone, čím vzniká jemná elegantná zmes rumu vo veku 8 – 11 rokov.

Bohatá tmavá zlatá mahagónová farba. Vôňa s intenzívnou arómou sladkých hrozienok, cigarového tabaku, jantárového medu a vanilky. V teplej chuti cítiť tóny grilovaného tropického ovocia a vlašských orechov. Je zaokrúhlená jemným korením, ktoré pretrváva počas dlhého nádherného záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chairman’s Reserve The Forgotten Casks 40% 0.7L (kartón)

Cena za Chairman’s Reserve The Forgotten Casks 40% 0.7L (kartón) je 39.3 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chairman’s Reserve The Forgotten Casks 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chairman’s Reserve The Forgotten Casks 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 786992210121.

Produkt Chairman’s Reserve The Forgotten Casks 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii