Chairman’s Reserve Legacy 43% 0.7L (kartón)

30,15 

Katalógové číslo: 5060184941471 Kategória:

Popis

Pocta pre „bývalého predsedu“ spoločnosti St. Lucia Distillers (Laurie Barnard), ktorý inšpiroval a vytvoril ikonickú značku Chairman’s Reserve. Predstavuje umenie miešania rumov vyrobených v kotlíkových a stĺpcových destilačných zariadeniach. Okrem tradičných rumov na báze melasy, „Legacy“ obsahuje aj destilát zo šťavy z cukrovej trstiny – ochrannej známky ,,Laurie“ – tej, ktorú pestoval, aby izoloval charakteristické vlastné kvasinky.

Na výrobu sa používa 5-ročný a 6-ročný rum zrejúci v dubových sudoch po bourbone. Dozrieva v tropických oblastiach oddelene po dávkach, ešte pred odborným zmiešaním.

Má krásnu mahagónovú farbu. Vo vôni sa objavujú arómy ananásu, banánu a vanilky. V chuti sú prítomné intenzívne tóny grilovaného tropického ovocia a korenie. Záver je dlhý a lahodný.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Chairman’s Reserve Legacy 43% 0.7L (kartón)

Cena za Chairman’s Reserve Legacy 43% 0.7L (kartón) je 30.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Chairman’s Reserve Legacy 43% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Chairman’s Reserve Legacy 43% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060184941471.

Produkt Chairman’s Reserve Legacy 43% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Compañero Gran Reserva MINI, Arhumatic Mélange d’herbes Aromatiques, Malecon Esplendida 1976 Crystal Vase, GIFT, Bacardi Reserva 40% 0,7L (čistá fľaša)