Casamigos Mezcal Joven 40% 0.7L (čistá fľaša)

71,95 

Katalógové číslo: 858677006371

Popis

Tento mezcal vyrába 4. generácia rodiny Mezcaleros v Oaxace. Agáve sú 100 % Espadin, pestované tiež v mexickej Oaxace.

Vyrába sa remeselnou metódou. ,,Piñas“ sa po zbere rozdelia a uvaria – 4 až 6 dní sa varia v hlinených jamách vystlaných sopečnou alebo riečnou horninou. Pred začatím procesu drvenia sa chladia 24 hodín. Agáve sa drví pomocou kotúča Tahona. V závislosti od sezóny sa tento mezcal fermentuje 6 až 8 dní a potom sa destiluje v krytých medených destilačných prístrojoch. Destiluje sa dvakrát.

Farba tohto mezcalu je krištáľovo čistá. Vôňa oplýva voňavými bylinkami a ovocím. Cítiť v nej dymový nádych, ktorý sa prelína aj do chuti. Tóny dymu a čierneho korenia vedú k dlhému hodvábnemu záveru.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Casamigos Mezcal Joven 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Casamigos Mezcal Joven 40% 0.7L (čistá fľaša) je 71.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Casamigos Mezcal Joven 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Casamigos Mezcal Joven 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 858677006371.

Produkt Casamigos Mezcal Joven 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii