Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón)

40,05 

Katalógové číslo: 3028130070660 Kategórií:
Výrobca: Camus

Popis

Najviac ocenený koňak VSOP na svetovej súťaži liehovín v San Franciscu v rokoch 2013 až 2021.

Ide o ,,Single-Estate Cognac“ vyrobený výlučne z produkcie nádherných viníc Camus v samom srdci prestížnej apelácie Borderies. Je to najstaršie a najmenšie Cru (oblasť) v apelácii, ktoré predstavuje menej ako 5 % koňaku AOC. Camus vlastní so svojimi 188 hektármi najväčšie rozšírenie viníc patriacich jedinému výrobcovi v rámci Cru. Vďaka svojej jedinečnej ílovo-vápencovej pôde bohatej na kremence dávajú pozemky v Borderies pôvod veľmi výraznému VSOP s hlbokými kvetinovými tónmi.

Má krásnu konzistentnú oranžovú farbu so zábleskami bohatého jantáru. Vôňa odhaľuje lákavé arómy vanilkových strukov a pomarančovej kôry so závanom jemného korenia a kvetín. Chuť je bohatá a olejnatá, s robustnou, ale elegantnou štruktúrou a ľahkým nádychom drevitosti. Chutný dlhý záver je dobre vyvážený a úžasne svieži.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón)

Cena za Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón) je 40.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130070660.

Produkt Camus VSOP Borderies 40% 0,7l (kartón) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Mini Metaxa 5* 38% 0,05L (holá fľaša), Hennessy Paradis 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Pierre de Segonzac Collection XO NO.2 40% 0,7L (holá fľaša), A. de Fussigny Fine Cognac Champagne XO 40% 0,5l (kartón)