Camus Mini Intensely Aromatic 40% 3X0.05L (set)

29,00 

Katalógové číslo: 3028130076952 Kategórií:
Výrobca: Camus

Popis

VSOP s najhlbšou kvetinovou arómou v kategórii – obsahuje vo svojej zmesi niektoré z najlepších eaux-de-vie z Borderies Cru, sa vyznačuje vysokou úrovňou terpenolov, výsledkom čoho sú bezkonkurenčné vône jemných kvetov. XO s najlepšou rovnováhou medzi ovocnými tónmi a drevenými zložkami v kategórii – jedinečne destilované metódou intenzity, výberom najaromatickejších litrov počas druhej destilácie, je explóziou bohatých ovocných tónov zmiešaných s korením. EXTRA je luxusný koňak zo zmesi extrémne vzácnych eaux de vie. V sedemdesiatych rokoch minulého storočia Michel Camus ho vymyslel a vytvoril pre neho a jeho priateľov ako nový štýl koňaku – nazval ho Camus Extra a tým sa zrodil nový štandard pre luxusný koňak.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Camus Mini Intensely Aromatic 40% 3X0.05L (set)

Cena za Camus Mini Intensely Aromatic 40% 3X0.05L (set) je 29 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Camus Mini Intensely Aromatic 40% 3X0.05L (set) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Camus Mini Intensely Aromatic 40% 3X0.05L (set) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3028130076952.

Produkt Camus Mini Intensely Aromatic 40% 3X0.05L (set) nájdete v kategórii

Brandy - Brandy je lahodný destilát s jemnou vôňou a príjemnou chuťou. Vyrába sa z ovocia, najčastejšie z hrozna, ktoré sa destiluje a potom zreje v dubových sudoch. Jeho farba sa pohybuje od svetlohnedej po tmavohnedú a obsah alkoholu sa pohybuje od 35% do 60%. Brandy sa často podáva ako aperitív alebo… Podobné produkty: Cognac Park XO Extra Grande Champagne 40% 0,7L (darčekové balenie kazeta), Hennessy VS 40% 0,7L (darčekové balenie so shakerom), Hardy XO 40% 3l (kartón), Courvoisier VS 40% 0,7L (kartón)