Bushmills Red Bush 40% 0.7L (čistá fľaša)

22,05 

Katalógové číslo: 5055966801210

Popis

4 roky dozrieva vo ,,first fill“ sudoch po ,,bourbone“ – tak získava intenzívny ,,bourbonový“ záver v kombinácii s charakteristickou hladkosťou trikrát destilovanej írskej whiskey.

Red Bush je výnimočne hladká zmes trikrát destilovanej írskej ,,single malt“ a jemnej írskej obilnej whiskey. Dozrieva v sudoch z amerického bieleho dubu. Poskytuje dokonalú rovnováhu sladkých, orechových a vanilkových tónov s nádychom ,,bourbonu“, čo je skvelá voľba pre nováčikov írskej whiskey a nadšencov ,,bourbonu“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bushmills Red Bush 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Bushmills Red Bush 40% 0.7L (čistá fľaša) je 22.05 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bushmills Red Bush 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bushmills Red Bush 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5055966801210.

Produkt Bushmills Red Bush 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii