Božkov Republica Solera Sistema 38% 0,7L (čistá fľaša)

14,40 

Katalógové číslo: 8594005024038

Popis

Pravý trstinový rum, ktorý vzniká z vysoko kvalitnej cukrovej trstiny v Dominikánskej republike v oblasti San Pedro de Macorís. Pri výrobe sa využíva tradičná výrobná metóda Solera, ktorej podstatou je umiestnenie rumov v dubových sudoch nad sebou do takzvaného pyramídového zoskupenia.

Rum má jantárovú farbu. Vďaka kvalitným surovinám a miestnemu podnebiu poteší dokonale vyváženou chuťou s tónmi karamelu, sušeného ovocia, citrusov, ,,sherry“, vanilky a korenia.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Božkov Republica Solera Sistema 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Božkov Republica Solera Sistema 38% 0,7L (čistá fľaša) je 14.4 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Božkov Republica Solera Sistema 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Božkov Republica Solera Sistema 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8594005024038.

Produkt Božkov Republica Solera Sistema 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii