Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0.7L (čistá fľaša)

36,95 

Katalógové číslo: 7401005015519

Popis

Piati bratia milujúci rum cestovali zo Španielska do Guatemaly, aby vytvorili dedičstvo. No. 18 Reserva de la Familia je poctou najstaršiemu z nich – Donovi Venanciovi narodenému v roku 1893. Bol prvým bratom, ktorý sa dotkol guatemalských krajín a čerpal z nich inšpiráciu, aby otvoril cestu k odkazu majstrovstva rumu Botran.

Zmes vytvorená na jeho počesť, vystihujúca jeho podstatu a odhodlanie, ktoré ho charakterizuje. Sofistikovaná a jemná chuť je výsledkom spojenia tých najlepších rumov z rodinnej rezervy Botran – preto Reserva de la Familia.

Vo vôni a chuti tohto rumu očaria elegantné komplexné tóny karamelu, kakaa, vanilky a hrozienok.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0.7L (čistá fľaša) je 36.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7401005015519.

Produkt Botran No. 18 Reserva de la Familia 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii