Bols Strawberry 17% 0,7l (holá fľaša)

10,15 

Katalógové číslo: 8716000965332 Kategórií:
Výrobca: Bols

Popis

Výrazný červený likér s výraznou, no nie príliš sladkou jahodovou príchuťou a jemným citrusovým nádychom. Jeho vôňa je rovnako aromatická, prekypujúca slnkom dozretými jahodami a jemným buketom sadového ovocia. Je vyrobený z tých najlepších prírodných ingrediencií.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bols Strawberry 17% 0,7l (holá fľaša)

Cena za Bols Strawberry 17% 0,7l (holá fľaša) je 10.15 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bols Strawberry 17% 0,7l (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bols Strawberry 17% 0,7l (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000965332.

Produkt Bols Strawberry 17% 0,7l (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Old Pulteney Stroma Liquer 35% 0,5L (holá fľaša), The King’s Ginger 29,9% 0,5L (čistá fľaša), Jack Daniel´s HONEY 35% 0,7l (darčekové balenie termo fľaša), Tullamore D.E.W. Honey 35% 0,7L (holá fľaša)