Bols Peppermint Green 24% 0,7L (čistá fľaša)

10,70 

Katalógové číslo: 8716000965417

Popis

Farebný, živý, jasne zelený mätový likér. Za svoju chuť vďačí starostlivému výberu čerstvých rastlinných látok – predovšetkým prírodnému extraktu z lístkov mäty. Je ideálnym základom pre svieže koktejly ako ,,Grasshopper“ alebo ,,Peppermint Mojito“.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bols Peppermint Green 24% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Bols Peppermint Green 24% 0,7L (čistá fľaša) je 10.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bols Peppermint Green 24% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bols Peppermint Green 24% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000965417.

Produkt Bols Peppermint Green 24% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii