Bols Parfait Amour 24% 0.7L (čistá fľaša)

11,95 

Katalógové číslo: 8716000964717

Popis

Tento voňavý likér v súlade so svojím menom nesie tóny ruží a fialkových lístkov s nádychom pomaranča a vanilky. Jeho receptúra je stará stáročia a možno povedať, že je jednou z najkomplexnejších a najfascinujúcejších v sortimente Bols. Je vyrobený zo zmesi ruží a fialiek, s pomarančovou kôrou a vanilkovým extraktom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bols Parfait Amour 24% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Bols Parfait Amour 24% 0.7L (čistá fľaša) je 11.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bols Parfait Amour 24% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bols Parfait Amour 24% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000964717.

Produkt Bols Parfait Amour 24% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii