Bols Green Banana 17% 0.7L (holá fľaša)

11,95 

Katalógové číslo: 8716000964885 Kategórií:

Popis

Krásny smaragdovo-zelený likér s jemnou chuťou zeleného banánu. Cítiť v ňom však aj nádych citrusov a bylín. Je menej sladký ako likér Bols Banana a vyrobený z prírodných ingrediencií.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bols Green Banana 17% 0.7L (holá fľaša)

Cena za Bols Green Banana 17% 0.7L (holá fľaša) je 11.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bols Green Banana 17% 0.7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bols Green Banana 17% 0.7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8716000964885.

Produkt Bols Green Banana 17% 0.7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Sadler’s Peaky Blinder Irish Whisky Cream Liqueur 17% 0.7L (čistá fľaša), Licor 43 31% 1l (holá fľaša), Pinaq Blue 17% 1,0L (čistá fľaša), Flor De Cana Spresso 30% 0,7l (holá fľaša)