Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

40,65 

Katalógové číslo: 5060741980011 Kategórií:

Popis

Narodil sa na Jamajke – do rodiny, ktorá vyvážala banánykokosy a od roku 1625 aj rum. No on mal na začiatku sluch pre hudbu. Chris Blackwell (majiteľ vily Golden Eye – bývalej rezidencie Iana Fleminga, kde boli napísané všetky príbehy ,,James Bond„) v roku 1959 založil hudobné vydavateľstvo Island Records, čím svetu predstavil Boba Marleyho, reggae a ,,zvuky Jamajky“.

Neskôr uviedol na trh špeciálnu sériu jemného jamajského rumu Blackwell – 007 Limited Edition – inšpirovanú osvedčeným receptom jeho rodiny. Bohatý a voňavý tmavozlatý rum naplnený teplom a zmyselnosťou Jamajky, ktorý vznikol na oslavu filmu No Time To Die.

„James Bond bol veľkou súčasťou môjho života – od detských obedov s Ianom Flemingom v Golden Eye až po to, že som sa stal prieskumníkom v prvom filme Dr. No (1962). Bolo mi potešením spolupracovať s produkčným tímom No Time To Die na Jamajke prezentujúc tento ikonický rum vo filmových scénach v dome Jamesa Bonda. A práve vďaka tomu sa náš špeciálny vzťah uzavrel do kruhu. Toto je rum, ktorý oslavuje Jamajku, moje priateľstvá a tiež moje rodinné dedičstvo,“ tvrdí Chris Blackwell.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) je 40.65 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5060741980011.

Produkt Blackwell 007 Limited Edition 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Malecon 3 Y.O., Ron Quorhum 12 Solera 40% 0,7l (kartón), Black Tot Master Blender’s Reserve 2022, GIFT, Ron Centenario 12 Gran Legado 40% 0,7l (holá fľaša)