Bentianna Aperitif 13% 0,7L (darčeková balenie s pohárom)

25,00 

Katalógové číslo: 8588008828557 Kategórií:

Popis

Unikátna kombinácia slovenských byliniek, hrozna, medu a tokajského vína. Vhodné ako aperitív s ľadom a plátkom čerstvého citrónu alebo ako Bentianna Spritz s Proseccom.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Bentianna Aperitif 13% 0,7L (darčeková balenie s pohárom)

Cena za Bentianna Aperitif 13% 0,7L (darčeková balenie s pohárom) je 25 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Bentianna Aperitif 13% 0,7L (darčeková balenie s pohárom) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Bentianna Aperitif 13% 0,7L (darčeková balenie s pohárom) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8588008828557.

Produkt Bentianna Aperitif 13% 0,7L (darčeková balenie s pohárom) nájdete v kategórii

Likéry - Likéry sú zvláštne druhy alkoholu, ktoré sa vyznačujú sladkosťou a intenzívnou chuťou. Ich zloženie je zvyčajne založené na rôznych bylinkách, koreniach, ovocí a cukre. Likéry slúžia ako skvelý doplnok k dezertom alebo ako príjemné zahriatie v chladnejších dňoch. Vyskúšajte tieto lahodné nápoje a objavte ich neodolateľnú chuť! Podobné produkty: Bentianna Liqueur 38% 0,7L (čistá fľaša), Clément Shrubb 40% 0,7l (holá fľaša), Isolabella Limoncello 30% 0,7L (darčekové balenie s 2 pohármi), Jim Beam Honey 32.5% 0.7L (holá fľaša)