Baron Otard XO Gold 40% 1,0L (kartón)

129,95 

Katalógové číslo: 3253781250097

Popis

Koňak, ktorý vyjadruje dokonalú rovnováhu zmesi tej najlepšej úrody. Roky dozrievania najkvalitnejšej eaux-de-vie a jedinečné podmienky v tmavých pivniciach zámku (v Royal Chateau of Cognac) mu dodali sýtu jantárovú farbu s rumelkovými odleskami a umožnili vyvinúť intenzívnu hladkosť. To sú neklamné znaky znamenitého koňaku. Vo vôni je okrúhly, odhaľuje bohatú harmóniu lesných vôní s nádychom kože. V chuti je cítiť spojenie ovocných chutí (sliviek a lieskovcov) s jemnosťou medu, ktorú umocňuje dotyk fialky.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Baron Otard XO Gold 40% 1,0L (kartón)

Cena za Baron Otard XO Gold 40% 1,0L (kartón) je 129.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Baron Otard XO Gold 40% 1,0L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Baron Otard XO Gold 40% 1,0L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3253781250097.

Produkt Baron Otard XO Gold 40% 1,0L (kartón) nájdete v kategórii