Barcelo Dorado 37,5% 0,7L (holá fľaša)

14,85 

Katalógové číslo: 7461323129015 Kategória:

Popis

Jemný, vo farbe krásne zlatistý rum, ktorý sa skvele hodí do miešaných nápojov. Rum zreje najmenej jeden rok v sudoch z amerického dubu. Výborná chuť rumu Barceló Dorado vynikne v miešaných nápojoch.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Barcelo Dorado 37,5% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Barcelo Dorado 37,5% 0,7L (holá fľaša) je 14.85 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Barcelo Dorado 37,5% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Barcelo Dorado 37,5% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7461323129015.

Produkt Barcelo Dorado 37,5% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Rum - V tejto kategórii nájdete široký výber rumov z rôznych kútov sveta. Rum je alkoholický nápoj vyrábaný z melasy alebo čerstvej šťavy z cukrovej trstiny. Môže byť tmavý alebo biely rum, zrelý alebo mladý a každý druh má svoju jedinečnú chuťovú charakteristiku. Na našom e-shope nájdete rôzne druhy rumov od klasických karibských… Podobné produkty: Dos Maderas Luxus 40% 0,7l (darčekové balenie kazeta), Pampero Aniversario Reserva Exclusiva 40% 0,7l (kožené púzdro), Rhum Extra Vieux HSE Whisky Rozelieures Cask Finish, GIFT, Rum Kaniche XO Double Wood, GIFT