Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša)

30,50 

Katalógové číslo: 853507000123 Kategória:

Popis

Vo vôni cítiť svieže tóny borievky spolu s jemnou kvetinovou sladkosťou, parmskými fialkami, dotykom citrusovej kôry a tiež zelenými rastlinnými tónmi so štipkou korenia. V chuti sa rozvíjajú nádherne korenisté arómy prelínajúce sa s kardamómom a škoricou pokračujúc kvetinovými tónmi. V závere pretrváva korenie s citrusovou kôrou.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša)

Cena za Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša) je 30.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 853507000123.

Produkt Aviation American Gin 42% 0,7L (holá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Barrister Old Tom, Hendrick’s 41,4% 0,7L (holá fľaša), Dictador Premium Colombiana Treasure Black 43% 0,7l (darčekové balenie s pohárom), Ungava Canadian 43,1% 0,7l (holá fľaša)