Akori Gin Yuzu 40% 0.7L (čistá fľaša)

26,60 

Katalógové číslo: 8410837520381 Kategórií:

Popis

Yuzu je exotický citrón najvyššej kvality. Vďaka svojej jedinečnej a dobre vyváženej sviežej a aromatickej chuti je jedným z najcennejších druhov ovocia v Japonsku.

Gin Yuzu vzniká zmiešaním jemného ovocia s obilným alkoholom (na báze ryže), borievkou a rastlinami inšpirovanými Japonskom.

Sviežosť borievky, jemné tóny dračieho ovocia (pitahaya), citrusové nuansy kumkvatu a jemne korenistá chuť zázvoru sa dokonale spájajú s jemnými tónmi yuzu. Táto vyvážená citrusovo-ovocná kombinácia sa vyvinie do jemného a sviežeho konca.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akori Gin Yuzu 40% 0.7L (čistá fľaša)

Cena za Akori Gin Yuzu 40% 0.7L (čistá fľaša) je 26.6 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akori Gin Yuzu 40% 0.7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akori Gin Yuzu 40% 0.7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 8410837520381.

Produkt Akori Gin Yuzu 40% 0.7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Giny - Gin je aromatický alkohol, ktorý sa vyrába destiláciou z obilnín a zmesi bylinných prísad. Jeho základom je jedinečná vôňa zborovice, ktorá mu dodáva charakteristickú chuť a vôňu. Gin je ideálny na prípravu kokteilov, no vyniká aj ako samostatný nápoj. Vyskúšajte si jeho chuť a nezabudnite, že s mierou je to… Podobné produkty: Nolets Silver Dry Gin 47,6% 0,7l (holá fľaša), Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (darčekové balenie s pohárom), Rammstein Gin, Tann’s Gin Premium 40% 0,7L (holá fľaša)