Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0,5L

126,95 

Katalógové číslo: 4969265723504

Popis

POŠKODENÁ KRABIČKA !!!

,,Chef Blender of the House“ starostlivo vybral niekoľko ,,single-malts“ zrejúcich 4,5 roka v sudoch po koňaku. Potom ich preniesol do francúzskych sudov po červenom víne na ďalšie zrenie po dobu 10 mesiacov. Do fliaš sa whisky plní vo svojej prirodzenej podobe – nefarbená a ,,non-chill filtered“ (bez použitia filtrácie za studena), aby si zachovala svoj bohatý aromatický profil.

Sud z červeného vína dodáva bohatý a rafinovaný štýl s ovocnými, tanínovými a drevitými tónmi. Whisky má ružovo-jantárovú farbu. Vôňa je hlboká s tónmi nektárinky, bielych kvetov, hnedého cukru a malín. Chuť intenzívna s arómami červeného vína, dreva a červeného ovocia, ktoré sa miešajú s bohatým a jemným sladom. Záver je veľkorysý, jemne drevitý a končí hladko.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0,5L

Cena za Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0,5L je 126.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0,5L dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0,5L – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 4969265723504.

Produkt Akashi 5YO Red Wine Cask 50% 0,5L nájdete v kategórii