Absolut Raspberri 38% 0,7L (čistá fľaša)

15,70 

Katalógové číslo: 7312040350056 Kategórií:

Popis

Prírodná chuť divokých lesných malín zo švédskych lesov dodáva tejto vodke lahodnú, sladkú a osviežujúcu chuť. 

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Absolut Raspberri 38% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Absolut Raspberri 38% 0,7L (čistá fľaša) je 15.7 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Absolut Raspberri 38% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Absolut Raspberri 38% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 7312040350056.

Produkt Absolut Raspberri 38% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii

Vodky - Vodka je kvalitný alkohol, ktorý má silný a jasný chuťový profil. Jeho čistota a hladkosť sú dôvodmi, prečo je toľko populárna po celom svete. Vodka sa vyrába z rôznych surovín, ako je zemiakový škrob, jačmenný slad alebo rôzne druhy obilia. Je to ideálny nápoj na prípravu zmesí alebo na pitie… Podobné produkty: Absolut 40% 1l (holá fľaša), Debowa Oak Thermo-Barrel 40% 1L (tuba), Beluga Noble 40% 3L (kartón), Absolut Kurant 40% 1,0L (holá fľaša)