Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 0,7L (čistá fľaša)

39,95 

Katalógové číslo: 3047100243774

Popis

Dvojité zrenie je dobrým príkladom toho, ako výrazne sa vie svieži citrusový charakter nového destilátu Aberlour krásne zjemniť. Dožičí tejto whisky tradičné dubové a korenené ,,sherry“ tóny. Farba pripomína zlatý jantár s nádychom rubínu. Vo vôni je jemná a zaoblená s ovocnými tónmi červeného jablka. Chuť má jemný charakter ,,sherry“ a ovocné arómy vyvážené bohatou čokoládou. Na záver cítiť sladké a pikantné tóny, ktoré príjemne hrejú a doznievajú.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 0,7L (čistá fľaša)

Cena za Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 0,7L (čistá fľaša) je 39.95 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 0,7L (čistá fľaša) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 0,7L (čistá fľaša) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 3047100243774.

Produkt Aberlour 12YO Double Cask Matured 40% 0,7L (čistá fľaša) nájdete v kategórii