A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón)

48,50 

Katalógové číslo: 5712421014706 Kategórií:

Popis

Thin Blue Line je veľmi špeciálna edícia  A. H. Riise XO Reserve. Jedná sa o zmes prvotriedneho rumu zo západnej Indie a zo Strednej Ameriky, kde sú destiláty používané na výrobu tohto aromatického jantárovo sfarbeného nápoja, ktoré nie sú mladšie ako sedem rokov a niektoré z nich majú až 21 rokov. A.H. Riise’s XO – Thin Blue Line bol blendovaný na počesť a podporu dánskych policajných síl. Tento špeciálne vyvinutý nápoj dostal svoje meno od dánskeho združenia Thin Blue Line, ktoré poskytuje podporu dánskym policajtom, ktorí si počas rokov služby spôsobili zranenie, či už fyzické alebo psychické. Ak policajt zaplatil najvyššiu cenu, potom združenie ponúkne podporu jeho najbližším príbuzným. Nákupom A. H. Riise’s XO Reserve – Thin Blue Line podporujete policajných dôstojníkov v Dánsku, ktorí za vykonávanie svojich povinností zaplatili príliš vysokú cenu. Kúpte si túto špeciálnu zmes a podporte prácu policajných síl a ich dôstojníkov v Dánsku.

Časté otázky

1️⃣ Koľko stojí A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón)

Cena za A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón) je 48.5 EUR. Vieme, že si ceníte kvalitné výrobky, a práve to vám chceme ponúknuť. U nás nájdete to najlepšie, čo trh ponúka v oblasti vášho záujmu. Produkty sú starostlivo vybrané, aby boli vždy vynikajúcej kvality. Náš tím je zložený z odborníkov, ktorí vám radi poradia a pomôžu vám nájsť to, čo hľadáte. S výrobkami si môžete byť istí, že si prinesiete do života skutočnú radosť. Objednajte si ešte dnes a skvele sa bavte.

2️⃣ Môžem sa o A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón) dozvedieť viac informácií?

Áno môžete. A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón) – je skvelou voľbou pre každého, kto očakáva kvalitu. S produktom si môžete byť istí, že dostanete to najlepšie, čo trh ponúka. Produkt je vybraný s ohľadom na potreby na kvalitný alkohol. Veríme, že sa stane vašim obľúbeným rovnako ako u ďalších spokojných zákazníkov. Snažíme sa byť inovatívne a vychádzať v ústrety požiadavkám zákazníkov. Objednajte si produkt ešte dnes a nechajte sa presvedčiť. Má EAN kód 5712421014706.

Produkt A.H.Riise XO Thin Blue Line 40% 0.7L (kartón) nájdete v kategórii

Liehoviny - Podobné produkty: Jim Beam 40% 1,75L (holá fľaša), Grant´s Tripple Wood WHISKY 40% 0.7L (holá fľaša), Zlatogor Samopal 38% 0,5L (darčekové balenie samopal), Ashanti Spiced Red 38% 3,0L (kartón)